Vstup Nádvoří Jídelna Společenská místnost
Dnes je 18.10.2017 a svátek má Lukáš

Volná místa

DOMOV BÍLÁ OPAVA,

PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
OPAVA, RYBÁŘSKÁ 27

přijme zaměstnance

na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – přímá péče

Kvalifikační požadavky a osobnostní předpoklady

Pracovní úvazek:          37,5 hod. týdně vč. sobot a neděli
Směnnost:          nepřetržitý režim s nerovnoměrně rozvrženou prac. dobou
Předpokládaný výdělek 14 000,00 Kč
Termín nástupu:          duben 2017

Vzdělání SO s výučním listem + akreditovaný kurz pro pracovníka v soc. službách
        nebo výuční obor ošetřovatel, příp. zdrav. asistent s maturitní zkouškou
Čistý výpis z rejstříků trestů

Další

Pozitivní vztah k problematice poskytovaných služeb
Komunikativní schopnost a profesionální vystupování
Trpělivost, vstřícnost, úctu a laskavý přístup ke klientům
Schopnost pozitivního myšlení a kontroly nad projevy vlastních emocí
Pravidelně se vzdělávat a aplikovat poznatky do své práce
Schopnost práce v týmu
Schopnost podporovat integraci klientů
Schopnost aplikovat moderní trendy do své práce
Zodpovědnost, spolehlivost, poctivost
Loajalita k zaměstnavateli

Písemně nebo osobně doručte:

Strukturovaný životopis + motivační dopis
        (uveďte kontaktní adresu, telefon)
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Výpis z trestního rejstříku

Kontaktní osoba:
Renata Paverová - telefon:  553 712 183
           e-mail:  mzdova@ddopava.cz

Domov Bílá Opava, p.o. hledá pracovníka na pozici

 všeobecná sestra s platnou registrací

          Náplň práce:

  • poskytování zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • dodržování hygienicko-epidemiologického režimu v souladu s právními předpisy
  • mzdové zařazení: 10. platová třída
  • nástup: možný od 1. 6. 2017 případně později

         Renáta Paverová,

         E-mail: mzdova@ddopava.cz

         Tel: 553 712 183, 723 755 728

         www.ddopava.cz

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreWEB © 2011 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO